Muži Ženy Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 99999995 |
Okres: | bez určení okresu |
Kraj: | jiné místo |
Souřadnice: | - |
PSČ: | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2016/08/20 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | FSCR | 26,48 | 1 | 0 | ||
2016/08/19 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 62,06 | 2 | 0 | ||
Agata POTSENKO | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 8,62 | 26 | 0 | |
Agata POTSENKO | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 17,28 | 16 | 0 | |
Daria DOROSHENKO | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 8,13 | 20 | 0 | |
Julia NOVIKOVA | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 17,58 | 21 | 0 | |
Maria BARANOWSKA | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 8,01 | 18 | 0 | |
Maria BARANOWSKA | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 17,99 | 25 | 0 | |
Maria SADOVSKAYA | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 7,88 | 15 | 0 | |
Maria SADOVSKAYA | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 17,12 | 14 | 0 | |
Oksana KOREVO | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 7,44 | 8 | 0 | |
Oksana KOREVO | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 17,77 | 24 | 0 | |
Polina ARSHAVSKAYA | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 7,64 | 10 | 0 | |
Polina ARSHAVSKAYA | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 21,20 | 44 | 0 | |
Victoria GAVRILOVA | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 8,16 | 21 | 0 | |
Victoria GAVRILOVA | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 17,09 | 13 | 0 | |
Victoria OSIPOVA | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 7,39 | 6 | 0 | |
Victoria OSIPOVA | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 23,06 | 51 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) , nejlepěí čas: 26,48 PS útok,nástřik 2xB široké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) , nejlepěí čas: 62,06 PS štafeta 4x100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Agata POTSENKO, nejlepěí čas: 17,28 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Agata POTSENKO, nejlepěí čas: 8,62 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Daria DOROSHENKO, nejlepěí čas: 8,13 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Julia NOVIKOVA, nejlepěí čas: 17,58 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Maria BARANOWSKA, nejlepěí čas: 8,01 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Maria BARANOWSKA, nejlepěí čas: 17,99 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Maria SADOVSKAYA, nejlepěí čas: 17,12 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Maria SADOVSKAYA, nejlepěí čas: 7,88 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Oksana KOREVO, nejlepěí čas: 7,44 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Oksana KOREVO, nejlepěí čas: 17,77 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Polina ARSHAVSKAYA, nejlepěí čas: 21,20 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Polina ARSHAVSKAYA, nejlepěí čas: 7,64 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Victoria GAVRILOVA, nejlepěí čas: 8,16 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Victoria GAVRILOVA, nejlepěí čas: 17,09 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Victoria OSIPOVA, nejlepěí čas: 23,06 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Victoria OSIPOVA, nejlepěí čas: 7,39 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2014/07/05 | Leskovec nad Moravicí, Pohárová soutěž - 2B, kategorie : M,Ž | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
Belarus ( Bělorusko ) | https://www.facebook.com/groups/108122059243435/ | - | |
Šumavská liga | http://sumavska-liga.webnode.cz/ | ŠH | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2016
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2016/08/19 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT | 7 | |
2016/08/20 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT | 7 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře